PowerGym

PowerGym
Sekcja Sportów Siłowych Terminatus
Staraj się być najlepszy, rób więcej, niz możesz, kochaj przyjaciól, mów prawdę, bądź wierny i szanuj swego ojca oraz matkę. Przestrzegaj tych zasad, będziesz panem samego siebie. Uczynią cię one silnym, napełnią nadzieją i wskażą ci drogę ku wielkosci.     -    Joe Weider

ZAWODNICY TERMINATUSA W REPREZENTACJI POLSKI

28 Dec 2008

Podczas odbywającej się w Spale w dniach od 11 do 14 grudnia 2008 roku Kursokonferencji Metodyczno-Naukowej PZKFiTS, trener Kadry Polski w Trójboju Siłowym odczytał skład reprezentacji Polski na 2009 rok.

Wśród powołanych znaleźli się dwaj zawodnicy Terminatusa - Radosław Zając wicemistrz Polski oraz zdobywca Pucharu Polski w wyciskaniu leżąc wśród seniorów w kat. wag. do 67,5kg oraz Ariel Bąk wicemistrz Polski w trójboju siłowym juniorów do lat 18.

Kursokonferencja obejmowała również ocenę startów zawodniczek i zawodników w kulturystyce, fitness i trójboju siłowym w 2008 roku. Omawiano wiele spraw związanych z kulturystyką, fitness i trójbojem siłowym. Poruszono między innymi temat światowych trendów w sędziowaniu w kulturystyce i fitness oraz temat regeneracji jako warunku efektów treningowych. Wykłady dotyczyły także nowoczesnych programów treningowych w kulturystyce, fitness i trójboju siłowym oraz różnic miedzy treningiem metodycznym a treningiem rekreacyjnym.

Prelegentami byli m.in. Prezes PZKFiTS Paweł Fileborn, Wiceprezes Pan Marek Kraszewski oraz Arkadiusz Znojek i Roman Szymkowiak, którzy omówili zmiany w technice wykonania bojów w trójboju siłowym i wyciskaniu leząc. W szkoleniu uczestniczył trener Terminatusa Grzegorz Leski.

Brak komentarzy »

brak komentarzy.

śledź komentarze przez RSS Adres trackback

Napisz komentarz