PowerGym

PowerGym
Sekcja Sportów Siłowych Terminatus
Staraj się być najlepszy, rób więcej, niz możesz, kochaj przyjaciól, mów prawdę, bądź wierny i szanuj swego ojca oraz matkę. Przestrzegaj tych zasad, będziesz panem samego siebie. Uczynią cię one silnym, napełnią nadzieją i wskażą ci drogę ku wielkosci.     -    Joe Weider

LESKI Z TERMINATUSA PRZED MISTRZOSTWAMI EUROPY

5 Sep 2008

Mimo przerwy wakacyjnej i urlopowej zawodnicy Terminatusa przygotowują się do zbliżających zawodów.

Pod koniec września siedmiu wystartuje w Pucharze Polski a miesiąc później Grzegorz Leski, który został powołany do Kadry Polski wystąpi na Mistrzostwach Europy Masters, broniąc wywalczonego przed rokiem brązowego medalu, tym razem wystartuje on w Zlin/Czechy w kat.wag.75,0 kg, w grupie wiekowej 50-59 lat.

Grzegorz przebywając nad morzem na urlopie przez prawie trzy tygodnie, już tam rozpoczął przygotowania trenując gościnnie minimum dwa razy w tygodniu w siłowni oraz często biegając po piaszczystej plaży nad morzem.

Gościnności swej użyczył miedzy innymi Grzegorz Zieliński znany zawodnik , sędzia i działacz kulturystyki na Pomorzu, z klubu Portowiec w Gdańsku . Gościł także w Klubie w Grudziądzu u Janusza Kalamarskiego, znanego karateki i trenera karate kyokushin, posiadacza drugiego dana a także trenera Tai Chi, gdzie także trenował przygotowując się do mistrzostw.

W załączeniu kilka fotek z treningu w siłowniach i wakacyjnego treningu w terenie.

Zobacz więcej zdjęć w galerii

Brak komentarzy »

brak komentarzy.

śledź komentarze przez RSS Adres trackback

Napisz komentarz