PowerGym

PowerGym
Sekcja Sportów Siłowych Terminatus
Staraj się być najlepszy, rób więcej, niz możesz, kochaj przyjaciól, mów prawdę, bądź wierny i szanuj swego ojca oraz matkę. Przestrzegaj tych zasad, będziesz panem samego siebie. Uczynią cię one silnym, napełnią nadzieją i wskażą ci drogę ku wielkosci.     -    Joe Weider

Wyniki IV Mistrzostw Śląska Młodziczek i Młodzików do lat 18 Knurów - 08.06.2008r

12 Jun 2008

Młodziczki
Kat.wag. 44,0kg.
1.Gulajska Marlena UKS Eugen Knurów-35,0kg.

Kat.wag. 48,0kg.
1.Małkowska Patrycja UKS Eugen Knurów -32,5kg.

Kat.wag.52,0kg.
1.Tkocz Joanna GKS Chwałowice -50,0kg.
2.Adamek Angelika UKS Eugen Knurów-35,0kg.
3.Bąk Małgorzata UKS Eugen Knurów-25,0kg.

Kat.wag.56,0kg.
1.Woźniak Adriana UKS Pover Kuźnik Chorzów-65,0kg.
2.Nowak Kamila UKS Eugen Knurów -32,5kg.

Kat.wag.60,0kg.
1.Woźniak Katarzyna UKS Eugen Knurów -37,5kg.
Kat.wag.67,5kg.
1.Spławińska Magdalena GKS Chwałowice -37,5kg.

Kat.wag.75,0kg.
1.Tucka Tamara UKS Eugen Knurów -22,5kg.

Kat.wag.+75,0kg.
1.Mikucka Natalia UKS Eugen Knurów -37,5kg.

Open młodziczek wg.Wilks’a
1.Woźniak Adriana Pover Kuźnik Chorzów-65,0kg.-79,804pkt.
2.Tkocz Joanna GKS Chwałowice -50,0kg.-62,705pkt.
3.Gulajska Marlena UKS Eugen Knurów-35,0kg.-49,581pkt.

Klasyfikacja drużynowa.
1.UKS Eugen Knurów-69pkt.
2.GKS Chwałowice-24pkt
2.UKS Pover Kuźnik Chorzów-12pkt.

Młodzicy
Kat.wag.52,0kg.
1.Jania Jakub TKKF Apollo Jaworzno-90,0kg.
2.Bryska Patryk TKKF Apollo Jaworzno-67,5kg.
3.Heler Sebastian UKS Eugen Knurów -50,0kg.
4.Dyjach Dawid UKS Eugen Knurów -42,5kg.

Kat.wag.56,0kg.
1.Skóra Bartłomiej Terminatus Dąbrowa Gór.-82,5,0kg
2.Nędzyński Adrian Terminatus Dąbrowa Gór.-80,0kg.
3.Krętosz Michał Herkules Orzesze-75,0kg.
4.Kądziołka Rafał TKKF Apollo Jaworzno-62,5kg.
5.Adamiec Krzysztof Apollo Jaworzno-60,0kg.

Kat.wag.60,0kg.
1.Konieczny Paweł Terminatus Dąbrowa Gór.-112,5kg.
2.Krętosz Łukasz Herkules Orzesze-110,0kg.
3.Wrzosek Kamil Ruda Śląska -90,0kg.
4.Pryła Patryk UKS Eugen Knurów-60,0kg.

Kat.wag.67,5kg.
1.Krawczyk Paweł Tytan Żory-107,5kg.
2.Zontek Mateusz GKS Chwałowice-77,5kg.
3.Małkowski Sebastian UKS Eugen Knurów-72,5kg.
4.Nowak Marek TKKF Apollo Jaworzno-70,0kg.

Kat.wag.75,0kg.
1.Mikołajczyk Marek UKS Eugen Knurów-132,5kg.
2.Furman Mateusz GKS Chwałowice-107,5kg.
3.Sobczyk Radomir Terminatus Dąbrowa Gór.-102,5kg.
4.Śliwiński Mateusz GKS Chwałowice-90,0kg.
5.Parzoch Paweł Terminatus Dąbrowa Gór.-90,0kg.
6.Wnuk Marek GKS Chwałowice-90,0kg.

Kat.wag.82,5kg.
1.Kozieł Mateusz Terminatus Dąbrowa Gór.-117,5kg.
2.Frączek Marcin UKS Eugen Knurów- 97,5kg.
3.Czarkowski Tomasz UKS Eugen Knurów- 95,0kg.
4.Surowiec Tomasz GKS Chwałowice-72,5kg.

Kat.wag.90,0kg.
1.Cudziło Kornel UKS Pover Kuźnik Chorzów-185,0kg.
2.Zawistowski Kornel UKS Eugen Knurów- 85,0kg.

Kat.wag.100,0kg.
1.Bawolski Kamil UKS Pover Kuźnik Chorzów-150,0kg.
2.Kućmierczyk Paweł UKS Eugen Knurów- 145,0kg.
3.Kancelista Paweł UKS Eugen Knurów- 70,0kg.

Kat.wag.110,0kg.
1.Pękala Mateusz Terminatus Dąbrowa Gór.-170,0kg.

Kat.wag.125,0kg.
—————–

Kat.wag.+125kg
———————

Open według Wilks’a.
1.Cudziło Kornel UKS Pover Kuźnik Chorzów-185,0kg.-118,7855pkt.
2.Pękala Mateusz Terminatus Dąbrowa Gór.-170,0kg.-102,476pkt.
3.Konieczny Paweł Terminatus Dąbrowa Gór.-112,5kg.-96,84pkt.

Klasyfikacja drużynowa.
1.Terminatus Dąbrowa Górnicza-65pkt.
2.UKS Eugen Knurów-55pkt.
3.TKKF Apollo Jaworzno-50pkt.

Brak komentarzy »

brak komentarzy.

śledź komentarze przez RSS Adres trackback

Napisz komentarz