PowerGym

PowerGym
Sekcja Sportów Siłowych Terminatus
Staraj się być najlepszy, rób więcej, niz możesz, kochaj przyjaciól, mów prawdę, bądź wierny i szanuj swego ojca oraz matkę. Przestrzegaj tych zasad, będziesz panem samego siebie. Uczynią cię one silnym, napełnią nadzieją i wskażą ci drogę ku wielkosci.     -    Joe Weider

RAFAŁ TRASZKOWSKI PIERWSZYM SZTANGISTĄ WŚRÓD AMATORÓW

10 Jun 2008

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs w wyciskaniu sztangi o wadze 55,0kg. na ilość powtórzeń, który rozegrany został podczas imprezy piknikowej pod nazwą Poznaj Swojego Sąsiada.

W konkursie dla amatorów najlepszym okazał się Rafał Taraszkowski, który sztangę wycisnął 45 razy. Na drugim miejscu uplasował się Tomasz Szponder z 38 powtórzeniami a na trzecim Kryspin Pal z 35 powtórzeniami. Dalej na miejscu czwartym uplasował się brat Rafała Taraszkowskiego, Patryk także z 35 zaliczonymi powtórzeniami, na piątym był Krzysztof Zobek z 28 powtórzeniami i na szóstym Michał Jurczak z 24.

Zacięta rywalizacja toczyła się pod okiem trenera Terminatusa, medalisty Mistrzostw Europy a jednocześnie sędziego klasy międzynarodowej Grzegorza Leskiego , który czuwał nad prawidłowością rozgrywanego konkursu a jednocześnie udzielał wskazówek technicznych i porad treningowych zainteresowanym.

Uczestnicy zostali nagrodzeni pucharami i nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez Klub Terminatus i Śląskie Centrum Sprzedaży Odżywek Tytan z Chorzowa.

Redakcja Terminatus

Zobacz więcej zdjęć w galerii

Brak komentarzy »

brak komentarzy.

śledź komentarze przez RSS Adres trackback

Napisz komentarz