PowerGym

PowerGym
Sekcja Sportów Siłowych Terminatus
Staraj się być najlepszy, rób więcej, niz możesz, kochaj przyjaciól, mów prawdę, bądź wierny i szanuj swego ojca oraz matkę. Przestrzegaj tych zasad, będziesz panem samego siebie. Uczynią cię one silnym, napełnią nadzieją i wskażą ci drogę ku wielkosci.     -    Joe Weider

TERMINATUS WALCZY NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA

13 Apr 2008

Już za kilka dni na Mistrzostwa Świata w Wyciskaniu Leżąc wyjeżdża kadra Polski a wśród jej reprezentantów Grzegorz Leski, utytułowany zawodnik dąbrowskiego Terminatusa, który w Bratysławie walczył będzie o tytuł najsilniejszego na świecie.

Oto co mówi sam zawodnik; to dla mnie wielki honor walczyć w barwach narodowych o tak zaszczytny tytuł dlatego zrobiłem wszystko co w mojej mocy, aby stanąć do walki dobrze przygotowanym , niech zwycięży najlepszy.

Życzymy powodzenia
Redakcja Terminatus

PS. Prezentujemy skład reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata w Wyciskaniu Leżąc, Bratysława/Słowacja 16-19 kwiecień 2008r.
1.Pawlik Barbara KS “Pover-Kuźnik” Chorzów
2.Waśniowski Leszek Wisła Puławy
3.Kaliński Antoni Kutno
4.Leski Grzegorz “Terminatus” Dąbrowa Górnicza
5. Hadrysiak Mariusz “Tytan” Kostrzyń
6.Bożyczko Krzysztof TKKF “Azory” Kraków
7.Markwat Marek Herkules Warszawa
8.Podmokły Mieczysław TKKF “Azory” Kraków
9.Piwowar Krzysztof TKKF “Azory” Kraków

Zaproponowany szeroki skład reprezentacji na Mistrzostwa Świata Seniorów w Wyciskaniu Leżąc, Praga, Czechy, 25-28 czerwca 2008:
1.kat. 56: Wszoła Dariusz TKKF “Środmieście” Legnica
2. kat. 60: Skrabarczyk Grzegorz KS “Pover-Kuźnik” Chorzów
3. kat. 82,5: Wegiera Jan KS “Wiking” Starachowice
4. kat. 90: Obcowski Tomasz KS “Pover-Kuźnik” Chorzów
5. kat. 90: Markwat Marek TKKF “Herkules” Warszawa
6. kat. 100: Kuc Tomasz TKKF “Herkules” Warszawa
7. kat. 100: Wiak Jacek KS “Wisła”- Puławy
8. kat. 110: Bryniarski Oliwier TKKF “Azory” Kraków
9. kat. 110: Bożyczko Krzysztof TKKF “Azory” Kraków
10.kat. 125: Hadrysiak Mariusz “Tytan” Kostrzyń

Rezerwa:
1. kat. 125 Rejek Artur TKKF “Herkules” Warszawa
2. kat. 75 Olech Jarosław KS “Tęcza-Społem” Kielce
3. kat. +125 Wdowiński Artur “Power 2005″ Nasielsk
4. kat. 67,5 Zając Radosław “Terminatus” Dąbrowa Górnicza

Brak komentarzy »

brak komentarzy.

śledź komentarze przez RSS Adres trackback

Napisz komentarz