PowerGym

PowerGym
Sekcja Sportów Siłowych Terminatus
Staraj się być najlepszy, rób więcej, niz możesz, kochaj przyjaciól, mów prawdę, bądź wierny i szanuj swego ojca oraz matkę. Przestrzegaj tych zasad, będziesz panem samego siebie. Uczynią cię one silnym, napełnią nadzieją i wskażą ci drogę ku wielkosci.     -    Joe Weider

SUKCESY TERMINATUSA W ZAWODACH INTEGRACYJNYCH

1 Apr 2008

Już po raz szósty Łodygowice były gospodarzem integracyjnych zawodów w wyciskaniu sztangi leżąc, gdzie 15 marca do wspólnej rywalizacji przystąpili zawodnicy pełnosprawni jak również niepełnosprawni startujący w pięciu kategoriach wagowych.

W rywalizacji wzięło udział 34 zawodników w tym pięciu reprezentantów Terminatusa, jedynie pięciu bo w tym samym czasie odbywały się Mistrzostwa Polski i część zawodników startowała właśnie tam.

Startując Terminatus wywalczył następujące miejsca na podium. W kat. wag do 70,0kg. pierwsze miejsce zajął Warchał Piotr zaliczając aż 130,0kg. W kolejnym trzecim podejściu próbował podnieść sztangę ważącą 140,0kg. ale niestety za krótko przytrzymał ją na klatce i podejście zostało nie zaliczone przez sędziów. Drugie miejsce zajął Partyka Rafał zaliczając 105,0kg. On również trzecie podejście do ciężaru 115,0kg. miał niestety nieudane. Trzeci reprezentant w tej kat. wag. Sebastian Białek zaliczył 90,0kg. i zajął trzecie miejsce. Junior Mateusz Pękala startujący w kat.wag.100,0kg. był piąty ustanawiając przy okazji nowy rekord życiowy 167,5kg. a drugie miejsce z wynikiem 150,0kg. w kat. 110,0kg. zajął Przemysław Kluk.

Zawody odbywały się bez specjalistycznych koszulek do wyciskania, zawodnicy jak co roku zostali mile ugoszczeni przez organizatorów oraz otrzymali wspaniałe puchary, medale i nagrody rzeczowe

Zobacz więcej zdjęć w galerii

Brak komentarzy »

brak komentarzy.

śledź komentarze przez RSS Adres trackback

Napisz komentarz