PowerGym

PowerGym
Sekcja Sportów Siłowych Terminatus
Staraj się być najlepszy, rób więcej, niz możesz, kochaj przyjaciól, mów prawdę, bądź wierny i szanuj swego ojca oraz matkę. Przestrzegaj tych zasad, będziesz panem samego siebie. Uczynią cię one silnym, napełnią nadzieją i wskażą ci drogę ku wielkosci.     -    Joe Weider

LENDO Z TERMINATUSA V-CE MISTRZEM POLSKI

12 Mar 2008

Nie zawiódł Andrzej Lendo poprawiając swój dotychczasowy wynik o 55kg , zdobywca Pucharu Polski wśród weteranów i Mistrz Śląska podczas Mistrzostw Polski w Trójboju Siłowym.
Tym razem 29.02-02.03.2008r Puławy były stolicą najsilniejszych ludzi w Trójboju Siłowym, a o tytuły Mistrzów Polski rywalizowało 80 zawodników w tym 20 kobiet. Ostatecznie Lendo został V-ce mistrzem Polski w kategorii open w grupie wiekowej (40-49 lat) zajmując jednocześnie drugie miejsce w kategorii wszystkich weteranów z wynikiem 680,0kg.

W przysiadzie z sztangą na barkach Andrzej rozpoczął od 230,0kg. zaliczając ciężar jednogłośnie, udane było również drugie podejście do sztangi ważącej 250,0kg., ale niestety trzecie podejście do sztangi 260,0kg. nie zostało zaliczone. W drugiej konkurencji czyli w wyciskaniu sztangi leżąc Andrzej niestety wyciskał poniżej swoich możliwości. Spalił pierwsze podejście do 180,0kg., zaliczając ciężar w drugim podejściu. Nie należało do udanych trzecie podejście do 190,0kg. W ostatniej konkurencji trójboju siłowego - martwym ciągu, w drugim podejściu zaliczył 250,0 kg., niestety trzecie podejście do ciężaru 260,0kg. nie zostało zaliczone z uwagi na wypuszczenie sztangi z rąk przed dotknięciem podestu.

Start Andrzeja w kat.wag.125,0kg. należy uznać za udany. Liczyliśmy co prawda na wynik w granicach 710,0kg., gdyż taki uzyskał na Mistrzostwach Śląska, ale niestety kilka podejść w tym starcie było poniżej jego możliwości - mówi Grzegorz Leski trener Terminatusa.

Wielkie brawa dla Andrzeja za morderczy trening, który zaowocował medalem na Mistrzostwach Polski.

Redakcja

zobacz więcej zdjęć

Brak komentarzy »

brak komentarzy.

śledź komentarze przez RSS Adres trackback

Napisz komentarz