PowerGym

PowerGym
Sekcja Sportów Siłowych Terminatus
Staraj się być najlepszy, rób więcej, niz możesz, kochaj przyjaciól, mów prawdę, bądź wierny i szanuj swego ojca oraz matkę. Przestrzegaj tych zasad, będziesz panem samego siebie. Uczynią cię one silnym, napełnią nadzieją i wskażą ci drogę ku wielkosci.     -    Joe Weider

ZAWODNIK DĄBROWSKIEGO TERMINATUS’A W KADRZE POLSKI

4 Feb 2008

Radosław Zając to kolejny zawodnik Terminatus’a, który otrzymał nominacje do Kadry Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc.

Najbliższe Mistrzostwa Polski Seniorów, które odbędą się w dniach 15-16.03.2008r. w Gostyniu będą sprawdzianem formy zawodnika. To będzie ogromna szansa dla zawodnika i nadzieja dla klubu i miasta gdyż po mistrzostwach zostanie ustalony skład reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata Seniorów, które odbędą się u naszych sąsiadów za miedzą w Pradze/Czechy.

Bardzo liczymy na dobry start Radka i poprawienie rekordu życiowego, który obecnie wynosi 190,0kg i został ustanowiony niedawno na Akademickich Mistrzostwach Śląska. Moim zdaniem stać jest Radka na osiągnięcie wyniku 200,0kg w kat.wag.67,5kg i zapewnienie sobie udziału w dziesięcioosobowej Reprezentacji Kraju na Mistrzostwach Świata - mówi Grzegorz Leski trener i sędzia klasy międzynarodowej dąbrowskiego Terminatus’a.

Wszyscy mocno trzymamy kciuki za naszego zawodnika.

Redakcja Terminats

Brak komentarzy »

brak komentarzy.

śledź komentarze przez RSS Adres trackback

Napisz komentarz