PowerGym

PowerGym
Sekcja Sportów Siłowych Terminatus
Staraj się być najlepszy, rób więcej, niz możesz, kochaj przyjaciól, mów prawdę, bądź wierny i szanuj swego ojca oraz matkę. Przestrzegaj tych zasad, będziesz panem samego siebie. Uczynią cię one silnym, napełnią nadzieją i wskażą ci drogę ku wielkosci.     -    Joe Weider

STUDENCI TERMINATUS’A NA MEDAL

8 Jan 2008

Duży sukces odnieśli reprezentanci Terminatusa startując w Katowicach w IX Akademickich Mistrzostwach Śląska w Wyciskaniu Sztangi Leżąc zajmując czołowe miejsca na podium.

Pierwszy z naszych zawodników startujący w kat.wag.67,5kg. Radosław Zając( WSB Chorzów) nie dał żadnych szans swoim rywalom wygrywając zdecydowanie z nowym rekordem życiowym 190,0kg. pokonując między innymi aktualnego brązowego medalistę Mistrzostw Europy Tomasza Chrzanowskiego, na co dzień startującego w kat.wag.60,0kg. Widać u naszego zawodnika zwyżkę formy i mamy nadzieję na dobry start w zbliżających się Mistrzostwach Polski i zakwalifikowanie się do kadry Reprezentacji Narodowej.

Warchał Piotr (AWF Katowice) występujący w tej samej kat.wag. zajął siódme miejsce zaliczając 110,0kg.

Świtała Sławomir (Politechnika Śląska Gliwice) i Przemysław Kluk (GWSP Mysłowice) rywalizowali w kat.wag.100,0kg.Lepszym okazał się Sławek zwyciężając pewnie z bardzo dobrym wynikiem 222,5kg. ustanawiając przy okazji swój rekord życiowy. Wyprzedził drugiego naszego zawodnika Przemka Kluka o 22,5kg. Przemek zaliczył 200,0kg. powtarzając swój najlepszy wynik w wyciskaniu.

Nowy nabytek Terminatus,a Piotr Słapa (Politechnika Śląska Gliwice) zajął drugie miejsce w kat.wag.110,0kg. zaliczając 210,0kg.

Były to udane mistrzostwa dla naszych zawodników na co dzień studentów.

Zaprasamy do galerii

Brak komentarzy »

brak komentarzy.

śledź komentarze przez RSS Adres trackback

Napisz komentarz