PowerGym

PowerGym
Sekcja Sportów Siłowych Terminatus
Staraj się być najlepszy, rób więcej, niz możesz, kochaj przyjaciól, mów prawdę, bądź wierny i szanuj swego ojca oraz matkę. Przestrzegaj tych zasad, będziesz panem samego siebie. Uczynią cię one silnym, napełnią nadzieją i wskażą ci drogę ku wielkosci.     -    Joe Weider

JUNIORZY Z TERMINATUS’A NA MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW W TRÓJBOJU SIŁOWYM

27 Dec 2007

Spośród ponad 100 zawodników i zawodniczek startujących w XI Mistrzostwach Polski Juniorek i Juniorów w Trójboju Siłowym do lat 18, które odbyły się w Wschowej, Terminatus Dąbrowa Górnicza wystawił dwóch zawodników walczących o medale.

Mariusz Kocot aktualny Mistrz Śląska i Zagłębia w Trójboju Siłowym wśród młodzików w kategorii open oraz trzeci zawodnik tych mistrzostw Rafał Partyka zaznaczyli swój udział.

Jako pierwszy wystąpił Rafał Partyka w najsilniej obsadzonej kat. wag. 67,5 kg gdzie o tytuł Mistrza Polski rywalizowało aż osiemnastu zawodników. Rafał startował na swoim poziomie i zajął ostatecznie XIV miejsce uzyskując w trójboju 382,5 kg (przysiad ze sztanga 117,5 kg, wyciskanie leżąc 105,0 kg, martwy ciąg 160,0 kg nie zaliczając 170,0 kg).

Drugi z zawodników Mariusz Kocot startował w kat. wag. 100,0 kg i zajął piąte miejsce z wynikiem 495,0 kg (przysiad 160,0 kg, wyciskanie leżąc 125,0 kg, martwy ciąg 210,0 kg). Z tym rezultatem Mariusz zająłby drugie miejsce w kat. wag. 110,0 kg, a do tytułu Mistrza Polski w tej kategorii wagowej wystarczyło uzyskać w trójboju 500,0 kg. Niestety Mariusz nie zrobił wagi ponad 100,0 kg i wielka szkoda, ponieważ był to jego ostatni start w tej grupie wiekowej i wielka szansa na medal.

Redakcja Terminatus
Grzegorz Leski

Zobacz zdjęcia

Brak komentarzy »

brak komentarzy.

śledź komentarze przez RSS Adres trackback

Napisz komentarz