PowerGym

PowerGym
Sekcja Sportów Siłowych Terminatus
Staraj się być najlepszy, rób więcej, niz możesz, kochaj przyjaciól, mów prawdę, bądź wierny i szanuj swego ojca oraz matkę. Przestrzegaj tych zasad, będziesz panem samego siebie. Uczynią cię one silnym, napełnią nadzieją i wskażą ci drogę ku wielkosci.     -    Joe Weider

DAMIAN LASKOWSKI W KADRZE POLSKI NA MISTRZOSTWA EUROPY

23 Jul 2007

W piątek 19 lipca 2007r. w Spale rozpoczęło się zgrupowanie Kadry Polskich wyciskaczy. Wśród nich nie zabrakło reprezentanta dąbrowskiego Terminatusa, Damiana Laskowskiego.

Na konsultacji był obecny trener kadry Roman Szymkowiak, który podczas wczorajszego treningu docenił naszego zawodnika. Podczas sprawdzianu Damian zaliczył 250,0 kg, jeżeli powtórzy ten ciężar na Mistrzostwach Europy, które odbędą się w dniach 22-25 sierpnia 2007r. w Rodby/Dania to ma szansę z tym wynikiem w kat. wag. 90,0 kg stanąć na podium.

Liczymy na dobry start Damiana jako debiutanta na takiej randze zawodów i godne reprezentowanie naszego miasta Dąbrowy Górniczej i Klubu.

Redakcja Klubu

Zobacz zdjęcie

1 komentarz »

  1. Życzę sukcesu Damian. Mam nadzieję, że pokażesz nam puchar za pierwsze miejsce.
    Pozdrawiam
    olo

    komentarz autor: olo August 18, 2007 @ 4:38 am

śledź komentarze przez RSS Adres trackback

Napisz komentarz