PowerGym

PowerGym
Sekcja Sportów Siłowych Terminatus
Staraj się być najlepszy, rób więcej, niz możesz, kochaj przyjaciól, mów prawdę, bądź wierny i szanuj swego ojca oraz matkę. Przestrzegaj tych zasad, będziesz panem samego siebie. Uczynią cię one silnym, napełnią nadzieją i wskażą ci drogę ku wielkosci.     -    Joe Weider

PIĘĆ MEDALI NAJMŁODSZYCH SIŁACZY TERMINATUS’A

19 Jun 2007

Podczas rozgrywanych 17 czerwca 2007 r. w Knurowie III Otwartych Mistrzostwach Śląska w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Młodziczek i Młodzików. Najmłodsi reprezentanci Terminatus’a wywalczyli tam trzy złote medale, jeden srebrny oraz jeden brązowy.

Mistrzem Śląska 17.06.2007 w najlżejszej kat. wag. 52,0 kg został Adrian Nędzyński uzyskał 65,0 kg i poprawił swój rekord życiowy o 2,5 kg.

Drugi złoty medal dla barw Klubu wywalczył pod nieobecność Tomka Stępnia, Mateusz Kurczok zwyciężając w kat. wag. 56,0 kg z wynikiem 75,0 kg. Mateusz nie zaliczył trzeciego podejścia do sztangi o wadze 80,0 kg.

Paweł Konieczny nie dał żadnych szans swoim rywalom w kat. wag. 60,0 kg zwyciężając pewnie z wynikiem 102,5 kg.

Rafał Partyka po pasjonującej walce z Krzysztofem Nawarą z Poveru Kuźnik Chorzów zdobył srebny medal w kat. wag. 67,5 kg z wynikiem 105,0 kg. Rafał nie zaliczył dwóch podejść do ciężaru 107,5 kg.

Brązowy medal zdobył debiutujący w zawodach Mariusz Kocot w kat. wag. 100,0 kg z wynikiem 115,0 kg.nie zaliczając dwóch podejść do120,0 kg.

Drużynowo dąbrowski Terminatus wywalczył III miejsce przechodząc zwycięsko sprawdzian reprezentantów przed Mistrzostwami Polski, które odbędą się 30.06.2007r w Nasielsku. Liczymy na medale.

Wyniki

Młodziczki

Kat. wag. 44,0 kg.
1. Gulajska Monika UKS Eugen Knurów - 35,0 kg.

Kat. wag. 48,0 kg.
1. Nowak Kamila UKS Eugen Knurów - 30,0 kg.

Kat. wag. 56,0 kg.
1. Zagórska Roksana UKS Eugen Knurów - 32,5 kg.
2. Rybakowska Patrycja UKS Eugen Knurów - 27,5 kg.

Kat. wag. 60,0 kg.
1. Woźniak Adrianna UKS Pover Kuźnik Chorzów - 70,0 kg.
2. Czerwiec Bernadeta UKS Eugen Knurów - 37,5 kg.

Kat. wag. 67,5 kg.
1. Rohn Justyna Pover Kuźnik Chorzów - 57,5 kg.

Open młodziczek wg.Wilks’a
1. Woźniak Adrianna Pover Kuźnik Chorzów - 70,0 kg. - 78,862 pkt.
2. Gulajska Monika UKS Eugen Knurów - 35,0 kg. - 49,5075 pkt
3. Rohn Justyna UKS Pover Kuźnik Chorzów - 57,5 kg. - 49,4155 pkt
4. Czerwiec Bernadeta UKS Eugen Knurów - 37,5 kg. - 44,0626 pkt.
5. Nowak Kamila UKS Eugen Knurów - 30,0 kg. - 40,596 pkt.
6.Zagórska Roksana UKS Eugen Knurów - 32,5 kg. - 39,6305 pkt.

Klasyfikacja drużynowa.
1. UKS Eugen Knurów – 54 pkt.
2. UKS Pover Kuźnik Chorzów – 24 pkt.

Młodzicy

Kat. wag. 52,0 kg.
1. Nędzyński Adrian Terminatus Dąbrowa Gór. - 65,0 kg.
2. Krętosz Michał Herkules Orzesze - 57,5 kg.
3. Adamiec Krzysztof Apollo Jaworzno - 55,0 kg.

Kat. wag. 56,0 kg.
1. Kurczok Mateusz Terminatus Dąbrowa Gór. - 75,0 kg.
2. Rogalewski Adam UKS Eugen Knurów - 70,0 kg.

Kat. wag. 60,0 kg.
1. Konieczny Paweł Terminatus Dąbrowa Gór. - 102,5 kg.
2. Krętosz Łukasz Herkules Orzesze - 90,0 kg.
3. Ratka Adam UKS Eugen Knurów - 85,0 kg.
4. Krętosz Marcin Herkules Orzesze - 65,0 kg.
5. Zontek Mateusz GKS Chwałowice - 62,5 kg.

Kat. wag. 67,5 kg.
1. Magier Marcin UKS Pover Kuźnik Chorzów - 125,0 kg.
2. Partyka Rafał Terminatus Dąbrowa Gór. - 105,0 kg.
3. Nowara Krzysztof UKS Pover Kuźnik Chorzów - 102,5 kg.
4. Grobosz Piotr UKS Pover Kuźnik Chorzów - 102,5 kg.
5. Jaworski Mateusz GKS Chwałowice - 67,5 kg.

Kat. wag. 75,0 kg.
1. Tokarz Dawid UKS Pover Kuźnik Chorzów - 122,5 kg.
2. Parma Sebastian UKS Pover Kuźnik Chorzów - 115,0 kg.
3. Pędrak Radosław UKS Eugen Knurów - 97,5 kg.
4. Łosik Krzysztof UKS Eugen Knurów - 87,5 kg.
5. Kućmierczyk Tomasz UKS Eugen Knurów - 65,0 kg.

Kat. wag. 82,5 kg.
1. Cudziło Kornel UKS Pover Kuźnik Chorzów - 150,0 kg.
2. Krużołek Rafał UKS Pover Kuźnik Chorzów - 132,5 kg.
3. Bawolski Kamil UKS Pover Kuźnik Chorzów - 110,0 kg.
4. Matloch Mateusz GKS Chwałowice - 110,0 kg.
5. Grzybek Sylwester Apollo Jaworzno - 100,0 kg.

Kat. wag. 90,0 kg.
1. Nocoń Daniel UKS Eugen Knurów - 145,0 kg.
2. Łyskawka Andrzej Pover Kuźnik Chorzów - 127,5 kg.
3. Dębski Karol Herkules Orzesze - 115,0 kg.

Kat. wag. 100,0 kg.
1. Kućmierczyk Paweł UKS Eugen Knurów - 140,0 kg.
2. Hoffman Marian UKS Pover Kuźnik Chorzów - 135,0 kg.
3. Kocot Mariusz Terminatus Dąbrowa Górnicza - 115,0 kg.

Kat. wag. 125,0 kg.
1. Wujda Rafał Pover Kuźnik Chorzów - 140,0 kg.
2. Kowalczyk Michał Team Wrocław - 87,5 kg.

Open według Wilks’a.
1. Cudziło Kornel -150,0 kg. - 102,0 pkt.
2. Magier Marcin - 125,0 kg. - 100,975 pkt.
3. Nocoń Daniel - 145,0 kg. - 95,0765 pkt.

Klasyfikacja drużynowa.
1. UKS Pover Kuźnik Chorzów – 66 pkt.
2. UKS Eugen Knurów – 56 pkt.
3. Terminatus Dąbrowa Górnicza – 53 pkt.

Zobacz galerię

Brak komentarzy »

brak komentarzy.

śledź komentarze przez RSS Adres trackback

Napisz komentarz