Sekcja Sportów Siłowych Terminatus
Staraj się być najlepszy, rób więcej, niz możesz, kochaj przyjaciól, mów prawdę, bądź wierny i szanuj swego ojca oraz matkę. Przestrzegaj tych zasad, będziesz panem samego siebie. Uczynią cię one silnym, napełnią nadzieją i wskażą ci drogę ku wielkosci.     -    Joe Weider

SIEDEM MEDALI DLA REPREZENTANTÓW DĄBROWSKIEGO TERMINATUS’A

21 May 2007

W Myszkowie, odbyły się I Otwarte Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. O Puchar Burmistrza Miasta Myszkowa Janusza Romaniuka, walczyło wielu zawodników. Reprezentacja Terminatus’a zdobyła aż siedem medali.

Złote medale dla Klubu zdobyli: Tomasz Stępień, który zwyciężył z wynikiem 85,0 kg w kat. open młodzików do 67,5 kg, Martin Kotowicz młodzik - zwyciężył w kat. wag. 60,0 kg seniorów z wynikiem 95,0 kg, Rafał Zieliński zwyciężył w kat. wag 67,5 kg z wynikiem 130,0 kg, Marcin Woźniczko startujący tym razem w kat.wag.75,0 kg (miał nadwagi 500gr) zaliczył 135,0 kg oraz po dwuletniej przerwie startujący nasz najcięższy zawodnik Jacek Jankowiak zwyciężył pewnie w kat. wag. +110,0 kg z wynikiem 200,0 kg. Był to największy zaliczony ciężar na zawodach.

Na drugim stopniu podium stanęli i srebrne medale wywalczyli; Grzegorz Leski w kat. masters (40-49 lat) z wynikiem 125,0 kg oraz Zbigniew Szczygłowski w kat. wag.100,0 kg seniorów zaliczając 175,0 kg.

Rafał Partyka był piąty w kat open młodzików powyżej 67,5 kg z nowym rekordem życiowym 112,5 kg.

Organizatorem zawodów zorganizowanych po raz pierwszy w Myszkowie, był Urząd Miasta Myszkowa, MOSiR Myszków, Ludowy Klub Sportowego Myszków i Pizzeria ‘Capri’, która udostępniła salę na zawody. Łącznie w zawodach wystartowała rekordowa ilość startujących - prawie 80 zawodników w tym pięć kobiet. Fundatorami wspaniałych nagród rzeczowych DVD, suplementów ,odżywek, słodyczy, pucharów, medali i dyplomów za miejsca I do III byli: Firmia Daniel Andrzej Konopka producent obuwia, Muscle Power-odżywki z Częstochowy, F.H. ’ZBYSZEK’ artykuły spożywcze oraz Flantki dziewiarstwo maszynowe z Myszkowa.