PowerGym

PowerGym
Sekcja Sportów Siłowych Terminatus
Staraj się być najlepszy, rób więcej, niz możesz, kochaj przyjaciól, mów prawdę, bądź wierny i szanuj swego ojca oraz matkę. Przestrzegaj tych zasad, będziesz panem samego siebie. Uczynią cię one silnym, napełnią nadzieją i wskażą ci drogę ku wielkosci.     -    Joe Weider

MARCIN WOŹNICZKO ZWYCIĘŻA W KRAKOWIE

29 Apr 2007

Reprezentant Terminatus’a Dąbrowa Górnicza Marcin Woźniczko, aktualny Wicemistrz Polski i Mistrz Śląska nie dał żadnych szans swoim konkurentom zwyciężając w Otwartych Mistrzostwach TKKF w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Startując w kat. wag. 67,5 kg seniorów 130,0 kg zaliczył już w pierwszym podejściu. W drugim oraz trzecim podejściu próbował wycisnąć sztangę ważącą 140,0 kg ale obydwie próby miał nieudane.

Barw Terminatus’a bronił również drugi ze startujących zawodników, Rafał Partyka. Startując w kat. open młodzików zajął czwarte miejsce z wynikiem 105,0 kg. Rafał chciał walczyć o pierwsze miejsce i zadysponował na sztangę 115,0 kg ale niestety ciężar nie został wyciśnięty.

Zawody odbywały się bez specjalistycznego sprzętu (koszulek wspomagających do wyciskania) mimo to wystartowało w nich ponad 40 zawodników.

Organizatorem Otwartych Mistrzostw TKKF w Wyciskaniu Sztangi Leżąc było Małopolskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Krakowie w ramach 50-lecia swego istnienia .

Grzegorz Leski
Terminatus

Zobacz galerię zdjęć

Brak komentarzy »

brak komentarzy.

śledź komentarze przez RSS Adres trackback

Napisz komentarz