PowerGym

PowerGym
Sekcja Sportów Siłowych Terminatus
Staraj się być najlepszy, rób więcej, niz możesz, kochaj przyjaciól, mów prawdę, bądź wierny i szanuj swego ojca oraz matkę. Przestrzegaj tych zasad, będziesz panem samego siebie. Uczynią cię one silnym, napełnią nadzieją i wskażą ci drogę ku wielkosci.     -    Joe Weider

TERMINATUS DRUŻYNOWYM V-CE MISTRZEM PUCHARU POLSKI

29 Nov 2006

W dniu 25.11.2006 w Gostyniu odbył się Puchar Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. W zawodach udział wzięło ponad 100 zawodniczek i zawodników z całej Polski.

Siłownię Terminatus - Dąbrowa Górnicza reprezentowało ośmiu zawodników w tym dwie zawodniczki debiutujące w zawodach o takiej randze. Zdobyły one dwa medale.

Jako pierwsza wystartowała Estera Kubik w kat. wag. 52,0kg. W pierwszej próbie podchodziła do ciężaru 42,5kg. Niestety podejście zostało nie zaliczone z uwagi na drobne błędy techniczne z przytrzymaniem sztangi na klatce. W drugim podejściu Estera zaliczyła jednogłośnie ten ciężar i aby zdobyć srebrny medal zadysponowała w trzecim w podejściu 47,5kg. Piękna walka zawodniczki z ciężarem została nagrodzona przez sędziów i Estera wróciła z pucharem i medalem.
Monika Kura miała małe problemy z wagą ważyła za dużo i musiała zbijać „tylko” 200 gram, pięć minut przed zakończeniem klasyfikacji osiągnęła limit 56,0kg. Podobnie jak koleżanka nie zaliczyła pierwszego podejścia do ciężaru 45,0kg zaliczając go w drugim podejściu. Monika walcząc o brąz w trzecim podejściu na sztangę poprosiła 50,0kg. i ciężar został wyciśnięty przez zawodniczkę, tym samym Monika wróciła z brązowym medalem .

Wśród seniorów jako pierwszy wystąpił Medalista Mistrzostw Polski Adam Kula w kat. wag. 60,0kg i potwierdził swoją klasę zaliczając w drugim podejściu 132,5kg. Ostatecznie zajął drugie miejsce przegrywając z Tomkiem Chrzanowskim z Olszynki-Pogorzela kilkakrotnym Mistrzem Polski. Trzecie jego podejście do sztangi o wadze 140,0 kg. zostało nie zaliczone. W kat. wag. 67,5kg. wystartowało dwóch reprezentantów, także Medalistów Mistrzostw Polski Radosław Zając i Marcin Woźniczko.
Złoty medal i Puchar Polski wywalczył Radosław Zając z wynikiem 157,5kg., nie zaliczając w trzecim podejściu 165,0kg. Marcin Woźniczko zdobył trzecie miejsce z wynikiem 145,0kg.

W silnie obsadzonej kat. wag. 82,5 kg. wystąpił Dariusz Parkitny, srebrny Medalista Mistrzostw Polski. W kategorii tej wystąpił także aktualny Mistrz Świata i Europy Jan Wegiera i Stanisław Gąsienica – Samek aktualny Mistrz Polski Juniorów w Wyciskaniu Leżąc z TSS- Zakopane, a także Palcowski z Unii-Wąbrzeźno.
Dariusz Parkitny zaliczył w pierwszym podejściu 200,0kg. Drugie i trzecie podejście do sztangi o wadze 210,0kg nie zostało zaliczone przez sędziów, choć drugie zostało spalone stosunkiem głosów 2:1, co dawałoby Darkowi trzecie miejsce. Ostatecznie został sklasyfikowany na piątym miejscu.
W kategorii tej zwyciężył Jan Wegiera 245,0 kg.

Bardzo mocno była również obsadzona kat. wag.100,0kg. Z aktualnymi Mistrzami Świata i Europy Karolem Kołtońskim z Herkulesa Warszawa, Krzysztofem Bożyczko z TKKF Azory Kraków zmierzył się nasz reprezentant Damian Laskowski - zwycięzca Zagłębiowskiej Ligi Sztangistów, aktualny brązowy Medalista Mistrzostw Polski w kat. wag 90,0kg.
Nie do pokonania był w tym dniu Karol Kołtoński, który w trzecim podejściu wywindował Rekord Polski na 280,0kg., a w czwartym, dodatkowym podejściu, podchodził do ciężaru 290,0kg ale niestety próba nie powiodła się .
Pasjonująca walka o drugie miejsce toczyła się między Damianem Laskowskim, a Krzysztofem Bożyczko. Damian zaliczył lekko w pierwszym podejściu 240,0kg., a Krzysiek rozpoczynał od 250,0 kg. Popełnił jednak małe błędy techniczne i podejście nie zostało zaliczone. Obaj zawodnicy zaliczyli drugie podejścia na ciężarze 250,0kg. W trzecim decydującym podejściu Krzysiek będąc zawodnikiem cięższym zadysponował na sztangę 260,0kg, a Damian 257,5kg. zaliczając ciężar jednogłośnie. Niestety Krzysiek spalił to podejście w końcowej fazie wyciskania, nie wyprostował łokci i tym samym Damian wywalczył drugie miejsce poprawiając swój najlepszy wynik o 7,5kg.

Najcięższy zawodnik Terminatusa Michał Matyjasik walczył bardzo dzielnie w kat. wag. + 125,0kg. o brązowy medal. Zaliczając w drugim podejściu 220,0 kg. Poprosił na sztangę 227,5kg. o 7,5kg. więcej od swojego rekordu życiowego, niestety prawa ręka nie została wyprostowana i nasz zawodnik zajął czwarte miejsce.

Łącznie w klasyfikacji drużynowej Terminatus - Dąbrowa Górnicza zajął drugie miejsce zdobywając 51 pkt., tym samym poprawiając się o jedno miejsce w stosunku do wyniku z Mistrzostw Polski.

Zawodnicy za swoją walkę zostali nagrodzeni wspaniałymi pucharami, medalami, dyplomami i nagrodami rzeczowymi, ufundowanymi przez organizatorów Pucharu Polski i liczne grono sponsorów. Organizatorem Pucharu Polski była Sekcja Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego w Gostyniu koło Poznania.

Grzegorz Leski

Zobacz galerię zdjęć

1 komentarz »

  1. Wyniki Pucharu Polski w WL:

    KOBIETY

    Lp. Nazwisko i imię / rocznik Klub Waga Wyciskanie Wynik Wsp. Punkty
    ciała I II III IV kg Wilks’a Wilks’a
    kat. 44 kg
    1 Górecka Monika 88 UKS Nike Żagań 38,40 62,5 65,0 67,5 67,5 1,527200 103,0860000
    kat. 48 kg
    1 Sygutowska Sabina 88 UKS Nike Żagań 44,30 40,0 45,0 47,5 45,0 1,401700 63,0765000
    2 Chrzanowska Renata 90 TKKF Azory Kraków 47,90 32,5 37,5 37,5 32,5 1,326500 43,1112500
    kat. 52 kg
    1 Marciniak Agnieszka 81 MKS Tur Ryki 51,30 70,0 75,0 77,5 77,5 1,259700 97,6267500
    2 Kubik Estera 77 Terminatus Dąbrowa Górnicza 51,60 42,5 42,5 47,5 47,5 1,254100 59,5697500
    3 Pawlicka Agnieszka 85 KS Tęcza-Społem Kielce 51,60 37,5 45,0 45,0 37,5 1,254100 47,0287500
    4 Hermanowicz Urszula 83 AZS Politechnika Warszawska Warszawa 51,60 30,0 32,5 40,0 32,5 1,254100 40,7582500
    5 Fellner Joanna 84 AZS Politechnika Warszawska Warszawa 49,40 27,5 30,0 32,5 30,0 1,296400 38,8920000
    kat. 56 kg
    1 Szostak Aleksandra 81 UKS Power-Kuźnik Chorzów 53,50 75,0 77,5 77,5 77,5 1,219400 94,5035000
    2 Jurga Patrycja 82 KS Kobra-Jass Kościan 52,70 60,0 60,0 75,0 60,0 1,233800 74,0280000
    3 Kura Monika 85 Terminatus Dąbrowa Górnicza 56,00 45,0 45,0 50,0 50,0 1,176600 58,8300000
    kat. 60 kg
    1 Foryś Urszula 65 TKKF Syrenka Warszawa 59,60 85,0 92,5 97,5 92,5 1,120700 103,6647500
    2 Grycner Wioletta 74 TKKF Azory Kraków 58,70 60,0 60,0 65,0 65,0 1,134000 73,7100000
    3 Śliwińska Urszula 55 KS Tęcza-Społem Kielce 56,80 50,0 55,0 60,0 55,0 1,163600 63,9980000
    kat. 67.5 kg
    1 Woźniak Adrianna 90 UKS Power-Kuźnik Chorzów 60,60 80,0 85,0 90,0 85,0 1,106300 94,0355000
    2 Ścigała Krystyna 75 MOSSIRF Relax Kamienna Góra 63,20 60,0 60,0 60,0 60,0 1,071400 64,2840000
    kat. 82.5 kg
    1 Szczepanik Dorota 69 TKKF Azory Kraków 82,20 115,0 120,0 130,0 130,0 0,901700 117,2210000
    kat. 90 kg
    1 Śliwińska Anna 82 KS Tęcza-Społem Kielce 86,00 135,0 142,5 - 135,0 0,881600 119,0160000

    MĘŻCZYŹNI

    Lp. Nazwisko i imię / rocznik Klub Waga Wyciskanie Wynik Wsp. Punkty
    ciała I II III IV kg Wilks’a Wilks’a
    kat. 56 kg
    - Kobusiak Dariusz 87 MKS Power 2005 Nasielsk 53,70 105,0 105,0 105,0 - 0,949200 0,0000000
    - Dzierżanowski Kamil 87 LZS Olszanka Pogorzela 56,00 140,0 140,0 140,0 - 0,910300 0,0000000
    kat. 60 kg
    1 Chrzanowski Tomasz 80 LZS Olszanka Pogorzela 59,80 150,0 157,5 167,5 157,5 0,855500 134,7412500
    2 Kula Adam 75 Terminatus Dąbrowa Górnicza 58,80 132,5 132,5 137,5 132,5 0,868900 115,1292500
    3 Pikor Mariusz 88 MOSSIRF Relax Kamienna Góra 60,00 115,0 120,0 120,0 120,0 0,852900 102,3480000
    - Stec Marcin 80 UKS Impuls Warszawa 59,30 145,0 145,0 145,0 - 0,862100 0,0000000
    kat. 67.5 kg
    1 Zając Radosław 77 Terminatus Dąbrowa Górnicza 66,30 150,0 157,5 165,0 157,5 0,782300 123,2122500
    2 Budzisz Marcin 84 MOKSiR Jastarnia 66,00 145,0 145,0 150,0 150,0 0,785200 117,7800000
    3 Woźniczko Marcin 81 Terminatus Dąbrowa Górnicza 66,30 140,0 145,0 147,5 145,0 0,782300 113,4335000
    4 Hintzke Tomasz 90 MOKSiR Jastarnia 67,40 125,0 130,0 135,0 130,0 0,771900 100,3470000
    5 Sobolewski Daniel 81 MLKS Sudety Międzylesie 66,60 120,0 127,5 130,0 120,0 0,779400 93,5280000
    kat. 75 kg
    1 Pracownik Paweł 73 MKS Tur Ryki 74 210,0 220,0 220,0 210,0 0,719300 151,0530000
    2 Nocek Grzegorz 73 KS Kobra-Jass Kościan 75 210,0 220,0 220,0 210,0 0,712600 149,6460000
    3 Ludwikowski Rafal 79 TKKF Azory Kraków 74,70 175,0 182,5 190,0 190,0 0,714600 135,7740000
    4 Maskalewicz Jarosław 83 UKS Plastyk Dąbrowa Górnicza 73,10 170,0 180,0 180,0 170,0 0,725600 123,3520000
    5 Najder Marcin 75 AKS Ilanka Rzepin 73,50 165,0 165,0 172,5 165,0 0,722800 119,2620000
    6 Biel Arkadiusz 81 MLKS Sudety Międzylesie 74,00 165,0 172,5 172,5 165,0 0,719300 118,6845000
    7 Jabłoński Daniel 87 KSS Black And White Ostrowiec Świętokrzyski 71,40 150,0 150,0 155,0 150,0 0,738300 110,7450000
    8 Jurkiewicz Piotr 66 MLKS Sudety Międzylesie 72,40 140,0 140,0 150,0 140,0 0,730700 102,2980000
    - Deptuch Dawid 86 AKS Ilanka Rzepin 74,00 160,0 160,0 160,0 - 0,719300 0,0000000
    - Wrzawiński Robert 82 UKS Impuls Warszawa 74,6 185,0 185,0 190,0 - 0,715200 0,0000000
    - Kozłowski Andrzej 69 LZS Olszanka Pogorzela 74,9 185,0 185,0 185,0 - 0,713200 0,0000000
    kat. 82.5 kg
    1 Wegiera Jan 65 TSS Zakopane 82,10 235,0 245,0 255,0 245,0 0,671900 164,6155000
    2 Palcowski Mariusz 82 UKS Unia Wąbrzeźno 81,00 210,0 210,0 215,0 215,0 0,677400 145,6410000
    3 Gąsienica-Samek Stanisław 83 TSS Zakopane 81,50 210,0 215,0 220,0 210,0 0,674900 141,7290000
    4 Karpezo Robert 75 AKS Ilanka Rzepin 78,90 200,0 200,0 210,0 200,0 0,688800 137,7600000
    5 Parkitny Dariusz 77 Terminatus Dąbrowa Górnicza 80,00 200,0 210,0 210,0 200,0 0,682700 136,5400000
    6 Dybich Łukasz 78 UKS Plastyk Dąbrowa Górnicza 81,10 190,0 200,0 210,0 200,0 0,676900 135,3800000
    7 Górczyński Krzysztof 66 KS Społem Łódź 79,2 175,0 175,0 185,0 185,0 0,687100 127,1135000
    8 Kozłowski Łukasz 85 AKS Ilanka Rzepin 78 170,0 180,0 182,5 182,5 0,693900 126,6367500
    9 Tamiłowski Kazimierz 48 UKS Unia Wąbrzeźno 79,3 140,0 145,0 150,0 150,0 0,686500 102,9750000
    - Krzyżewski Łukasz 90 MKS Power 2005 Nasielsk 77,9 120,0 120,0 120,0 - 0,694500 0,0000000
    - Gackowski Marcin 77 LZS Olszanka Pogorzela 78,90 190,0 190,0 190,0 - 0,688800 0,0000000
    - Jeziorski Władysław 72 KS Kobra-Jass Kościan 82,40 190,0 200,0 202,5 - 0,670400 0,0000000
    - Pasternak Bartosz 84 MLKS Sudety Międzylesie 82,50 180,0 180,0 180,0 - 0,669900 0,0000000
    kat. 90 kg
    1 Obcowski Tomasz 79 UKS Power-Kuźnik Chorzów 89,90 215,0 220,0 225,0 225,0 0,638800 143,7300000
    2 Młyński Piotr 82 MOKSiR Jastarnia 88,20 207,5 212,5 215,0 215,0 0,645100 138,6965000
    3 Drzymalski Karol 83 UKS Unia Wąbrzeźno 87,30 200,0 212,5 220,0 212,5 0,648700 137,8487500
    4 Włoch Arkadiusz 75 TKKF Azory Kraków 82,90 210,0 210,0 220,0 210,0 0,668000 140,2800000
    5 Juraszek Andrzej 77 MLKS Sudety Międzylesie 88,20 200,0 200,0 210,0 210,0 0,645100 135,4710000
    6 Murcha Dominik 79 KS Kobra-Jass Kościan 86,30 195,0 202,5 212,5 202,5 0,652800 132,1920000
    7 Fugiel Mirosław 55 TKKF Śródmieście Legnica 88,30 180,0 190,0 195,0 190,0 0,644700 122,4930000
    8 Bem Dawid 86 LZS Olszanka Pogorzela 85,20 155,0 160,0 165,0 160,0 0,657500 105,2000000
    9 Chrzanowski Roman 52 TKKF Azory Kraków 87,70 150,0 155,0 162,5 155,0 0,647100 100,3005000
    10 Dziemidowicz Arkadiusz 87 AKS Ilanka Rzepin 85,60 120,0 120,0 130,0 120,0 0,655700 78,6840000
    11 Cisak Józef 45 TKKF Azory Kraków 87,10 105,0 105,0 110,0 110,0 0,649500 71,4450000
    - Jabłoński Krzysztof 75 KSTSiK Kutno 83,10 - - - - 0,667000 0,0000000
    - Madej Jacek 73 KS Tęcza-Społem Kielce 86,50 185,0 185,0 185,0 - 0,651900 0,0000000
    kat. 100 kg
    1 Kołtoński Karol 83 TKKF Herkules Warszawa 99,50 260,0 270,0 280,0 290,0 280,0 0,609800 170,7440000
    2 Laskowski Damian 80 Terminatus Dąbrowa Górnicza 94,40 240,0 250,0 257,5 257,5 0,623800 160,6285000
    3 Bożyczko Krzysztof 65 TKKF Azory Kraków 99,30 250,0 250,0 260,0 250,0 0,610300 152,5750000
    4 Zakrzewski Krzysztof 77 AKS Ilanka Rzepin 98,30 220,0 220,0 227,5 227,5 0,612900 139,4347500
    5 Ziemba Paweł 78 TKKF Śródmieście Legnica 97,00 205,0 210,0 217,5 217,5 0,616300 134,0452500
    6 Palczyński Marcin 78 TKKF Śródmieście Legnica 95,20 202,5 210,0 215,0 210,0 0,621400 130,4940000
    7 Zbierski Juliusz 74 AKS Ilanka Rzepin 98,40 195,0 200,0 205,0 205,0 0,612600 125,5830000
    8 Brodecki Ernest 78 TKKF Azory Kraków 95,00 200,0 200,0 200,0 200,0 0,622000 124,4000000
    9 Wdowiński Krzysztof 66 MKS Power 2005 Nasielsk 98,80 190,0 190,0 195,0 195,0 0,611600 119,2620000
    10 Kosendiak Wojciech 81 MLKS Sudety Międzylesie 96,00 180,0 180,0 190,0 180,0 0,619100 111,4380000
    11 Krzyżostaniak Rafał 89 KSS Black And White Ostrowiec Świętokrzyski 98,40 160,0 170,0 170,0 170,0 0,612600 104,1420000
    12 Waleśkiewicz Marcin 78 MKS Power 2005 Nasielsk 93,10 160,0 170,0 170,0 160,0 0,627900 100,4640000
    - Mazurek Sebastian 75 TKKF Azory Kraków 98,40 225,0 225,0 225,0 - 0,612600 0,0000000
    kat. 110 kg
    1 Bryniarski Oliwer 81 TKKF Azory Kraków 109,90 260,0 267,5 267,5 267,5 0,588700 157,4772500
    2 Hadrysiak Mariusz 61 Tytan Kostrzyń 109,50 255,0 265,0 267,5 265,0 0,589300 156,1645000
    3 Zakrzewski Mirosław 74 AKS Ilanka Rzepin 102,90 240,0 250,0 260,0 250,0 0,601900 150,4750000
    4 Rasiński Roman 64 UKS Power-Kuźnik Chorzów 107,30 220,0 230,0 230,0 220,0 0,593200 130,5040000
    5 Matys Sławomir 75 MKS Tur Ryki 107,20 210,0 215,0 215,0 215,0 0,593300 127,5595000
    6 Słomczewski Marcin 84 AKS Ilanka Rzepin 100,80 190,0 200,0 200,0 190,0 0,606700 115,2730000
    7 Piwowar Krzysztof 55 TKKF Azory Kraków 106,20 150,0 160,0 170,0 160,0 0,595200 95,2320000
    - Łodej Krzysztof 85 KSS Black And White Ostrowiec Świętokrzyski 108,10 210,0 210,0 210,0 - 0,591700 0,0000000
    - Furmanek Jerzy 52 UKS Power-Kuźnik Chorzów 108,40 280,0 290,0 290,0 - 0,591200 0,0000000
    kat. 125 kg
    1 Winiarczyk Tomasz 78 KSS Black And White Ostrowiec Świętokrzyski 114,80 270,0 280,0 285,0 285,0 0,581300 165,6705000
    2 Mus Rafał 64 UKS Power-Kuźnik Chorzów 123,40 250,0 255,0 262,5 262,5 0,571400 149,9925000
    3 Wiejas Robert 77 KS Tęcza-Społem Kielce 124,10 242,5 252,5 257,5 252,5 0,570700 144,1017500
    4 Kozioł Maciej 65 UKS Power-Kuźnik Chorzów 112,60 250,0 260,0 265,0 250,0 0,584400 146,1000000
    5 Andrzejczak Tomasz 78 TKKF Raj Łódź 122,80 230,0 237,5 245,0 245,0 0,572000 140,1400000
    6 Mazur Robert 72 MOSSIRF Relax Kamienna Góra 118,60 240,0 240,0 255,0 240,0 0,576500 138,3600000
    kat. +125 kg
    1 Biernacki Radosław 73 UKS Power-Kuźnik Chorzów 129,60 240,0 245,0 252,5 245,0 0,565900 138,6455000
    2 Grycner Piotr 73 TKKF Azory Kraków 151,00 235,0 235,0 245,0 235,0 0,552800 129,9080000
    3 Pawlik Piotr 55 UKS Power-Kuźnik Chorzów 127,50 210,0 222,5 227,5 222,5 0,567600 126,2910000
    4 Matyjasik Michał 80 Terminatus Dąbrowa Górnicza 127,00 210,0 220,0 227,5 220,0 0,568100 124,9820000
    5 Paff Piotr 71 UKS Power-Kuźnik Chorzów 138,10 220,0 230,0 230,0 220,0 0,560000 123,2000000
    6 Sobiechowski Wiesław 62 MOSSIRF Relax Kamienna Góra 131,80 200,0 210,0 210,0 200,0 0,564200 112,8400000
    7 Zachariasz Wojciech 65 LZS Olszanka Pogorzela 137,70 170,0 180,0 180,0 170,0 0,560200 95,2340000
    - Wdowiński Dariusz 65 MKS Power 2005 Nasielsk 128,00 260,0 260,0 260,0 - 0,567200 0,0000000
    - Dziewiątkowski Jan 56 MKS Power 2005 Nasielsk 134,60 210,0 210,0 210,0 - 0,562200 0,0000000

    Kategoria Mistrzyni Mistrzyń

    Lp. Nazwisko i imię / rocznik Klub Punkty Waga Wynik
    Wilks’a ciała kg
    1 Śliwińska Anna 82 KS Tęcza-Społem Kielce 119,0160000 86,00 135,0
    2 Szczepanik Dorota 69 TKKF Azory Kraków 117,2210000 82,20 130,0
    3 Foryś Urszula 65 TKKF Syrenka Warszawa 103,6647500 59,60 92,5
    4 Górecka Monika 88 UKS Nike Żagań 103,0860000 38,40 67,5
    5 Marciniak Agnieszka 81 MKS Tur Ryki 97,6267500 51,30 77,5
    6 Szostak Aleksandra 81 UKS Power-Kuźnik Chorzów 94,5035000 53,50 77,5
    7 Woźniak Adrianna 90 UKS Power-Kuźnik Chorzów 94,0355000 60,60 85,0
    8 Sygutowska Sabina 88 UKS Nike Żagań 63,0765000 44,30 45,0

    Kategoria Mistrza Mistrzów

    Lp. Nazwisko i imię / rocznik Klub Punkty Waga Wynik
    Wilks’a ciała kg
    1 Kołtoński Karol 83 TKKF Herkules Warszawa 170,7440000 99,50 280,0
    2 Winiarczyk Tomasz 78 KSS Black And White Ostrowiec Świętokrzyski 165,6705000 114,80 285,0
    3 Wegiera Jan 65 TSS Zakopane 164,6155000 82,10 245,0
    4 Bryniarski Oliwer 81 TKKF Azory Kraków 157,4772500 109,90 267,5
    5 Pracownik Paweł 73 MKS Tur Ryki 151,0530000 74,00 210,0
    6 Obcowski Tomasz 79 UKS Power-Kuźnik Chorzów 143,7300000 89,90 225,0
    7 Chrzanowski Tomasz 80 LZS Olszanka Pogorzela 134,7412500 59,80 157,5
    8 Zając Radosław 77 Terminatus Dąbrowa Górnicza 123,2122500 66,30 157,5

    Kategoria open weteranek wg formuły Wilks’a

    Lp. Nazwisko i imię / rocznik Klub Punkty Waga Wynik
    Wilks’a ciała kg
    1 Foryś Urszula 65 TKKF Syrenka Warszawa 103,6647500 59,60 92,5
    2 Śliwińska Urszula 55 KS Tęcza-Społem Kielce 63,9980000 56,80 55,0

    Kategoria open weteranów wg formuły Wilks’a

    Lp. Nazwisko i imię / rocznik Klub Punkty Waga Wynik
    Wilks’a ciała kg
    1 Wegiera Jan 65 TSS Zakopane 164,6155000 82,10 245,0
    2 Hadrysiak Mariusz 61 Tytan Kostrzyń 156,1645000 109,50 265,0
    3 Bożyczko Krzysztof 65 TKKF Azory Kraków 152,5750000 99,30 250,0
    4 Mus Rafał 64 UKS Power-Kuźnik Chorzów 149,9925000 123,40 262,5
    5 Kozioł Maciej 65 UKS Power-Kuźnik Chorzów 146,1000000 112,60 250,0
    6 Rasiński Roman 64 UKS Power-Kuźnik Chorzów 130,5040000 107,30 220,0
    7 Górczyński Krzysztof 66 KS Społem Łódź 127,1135000 79,20 185,0
    8 Pawlik Piotr 55 UKS Power-Kuźnik Chorzów 126,2910000 127,50 222,5
    9 Fugiel Mirosław 55 TKKF Śródmieście Legnica 122,4930000 88,30 190,0
    10 Wdowiński Krzysztof 66 MKS Power 2005 Nasielsk 119,2620000 98,80 195,0
    11 Sobiechowski Wiesław 62 MOSSIRF Relax Kamienna Góra 112,8400000 131,80 200,0
    12 Tamiłowski Kazimierz 48 UKS Unia Wąbrzeźno 102,9750000 79,30 150,0
    13 Jurkiewicz Piotr 66 MLKS Sudety Międzylesie 102,2980000 72,40 140,0
    14 Chrzanowski Roman 52 TKKF Azory Kraków 100,3005000 87,70 155,0
    15 Zachariasz Wojciech 65 LZS Olszanka Pogorzela 95,2340000 137,70 170,0
    16 Piwowar Krzysztof 55 TKKF Azory Kraków 95,2320000 106,20 160,0
    17 Cisak Józef 45 TKKF Azory Kraków 71,4450000 87,10 110,0

    Kategoria open weteranów 40-49 lat wg formuły Wilks’a

    Lp. Nazwisko i imię / rocznik Klub Punkty Waga Wynik
    Wilks’a ciała kg
    1 Wegiera Jan 65 TSS Zakopane 164,6155000 82,10 245,0
    2 Hadrysiak Mariusz 61 Tytan Kostrzyń 156,1645000 109,50 265,0
    3 Bożyczko Krzysztof 65 TKKF Azory Kraków 152,5750000 99,30 250,0
    4 Mus Rafał 64 UKS Power-Kuźnik Chorzów 149,9925000 123,40 262,5
    5 Kozioł Maciej 65 UKS Power-Kuźnik Chorzów 146,1000000 112,60 250,0
    6 Rasiński Roman 64 UKS Power-Kuźnik Chorzów 130,5040000 107,30 220,0
    7 Górczyński Krzysztof 66 KS Społem Łódź 127,1135000 79,20 185,0
    8 Wdowiński Krzysztof 66 MKS Power 2005 Nasielsk 119,2620000 98,80 195,0
    9 Sobiechowski Wiesław 62 MOSSIRF Relax Kamienna Góra 112,8400000 131,80 200,0
    10 Jurkiewicz Piotr 66 MLKS Sudety Międzylesie 102,2980000 72,40 140,0
    11 Zachariasz Wojciech 65 LZS Olszanka Pogorzela 95,2340000 137,70 170,0

    Kategoria open weteranów 50-59 lat wg formuły Wilks’a

    Lp. Nazwisko i imię / rocznik Klub Punkty Waga Wynik
    Wilks’a ciała kg
    1 Pawlik Piotr 55 UKS Power-Kuźnik Chorzów 126,2910000 127,50 222,5
    2 Fugiel Mirosław 55 TKKF Śródmieście Legnica 122,4930000 88,30 190,0
    3 Tamiłowski Kazimierz 48 UKS Unia Wąbrzeźno 102,9750000 79,30 150,0
    4 Chrzanowski Roman 52 TKKF Azory Kraków 100,3005000 87,70 155,0
    5 Piwowar Krzysztof 55 TKKF Azory Kraków 95,2320000 106,20 160,0

    Kategoria open weteranów 60 i więcej wg formuły Wilks’a

    Lp. Nazwisko i imię / rocznik Klub Punkty Waga Wynik
    Wilks’a ciała kg
    1 Cisak Józef 45 TKKF Azory Kraków 71,4450000 87,10 110,0

    Kategoria open weteranek wg formuły Wilks’a

    Lp. Nazwisko i imię / rocznik Klub Punkty Waga Wynik
    Wilks’a ciała kg
    3 Foryś Urszula 65 TKKF Syrenka Warszawa 103,6647500 59,60 92,5
    11 Śliwińska Urszula 55 KS Tęcza-Społem Kielce 63,9980000 56,80 55,0

    Kategoria open weteranów wg formuły Wilks’a

    Lp. Nazwisko i imię / rocznik Klub Punkty Waga Wynik
    Wilks’a ciała kg
    1 Wegiera Jan 65 TSS Zakopane 164,6155000 82,10 245,0
    2 Hadrysiak Mariusz 61 Tytan Kostrzyń 156,1645000 109,50 265,0
    3 Bożyczko Krzysztof 65 TKKF Azory Kraków 152,5750000 99,30 250,0
    4 Mus Rafał 64 UKS Power-Kuźnik Chorzów 149,9925000 123,40 262,5
    5 Kozioł Maciej 65 UKS Power-Kuźnik Chorzów 146,1000000 112,60 250,0
    6 Rasiński Roman 64 UKS Power-Kuźnik Chorzów 130,5040000 107,30 220,0
    7 Górczyński Krzysztof 66 KS Społem Łódź 127,1135000 79,20 185,0
    8 Pawlik Piotr 55 UKS Power-Kuźnik Chorzów 126,2910000 127,50 222,5
    9 Fugiel Mirosław 55 TKKF Śródmieście Legnica 122,4930000 88,30 190,0
    10 Wdowiński Krzysztof 66 MKS Power 2005 Nasielsk 119,2620000 98,80 195,0
    11 Sobiechowski Wiesław 62 MOSSIRF Relax Kamienna Góra 112,8400000 131,80 200,0
    12 Tamiłowski Kazimierz 48 UKS Unia Wąbrzeźno 102,9750000 79,30 150,0
    13 Jurkiewicz Piotr 66 MLKS Sudety Międzylesie 102,2980000 72,40 140,0
    14 Chrzanowski Roman 52 TKKF Azory Kraków 100,3005000 87,70 155,0
    15 Zachariasz Wojciech 65 LZS Olszanka Pogorzela 95,2340000 137,70 170,0
    16 Piwowar Krzysztof 55 TKKF Azory Kraków 95,2320000 106,20 160,0
    17 Cisak Józef 45 TKKF Azory Kraków 71,4450000 87,10 110,0

    Kategoria open kobiet wg formuły Wilks’a (nieoficjalna)

    Lp. Nazwisko i imię / rocznik Klub Punkty Waga Wynik
    Wilks’a ciała kg
    1 Śliwińska Anna 82 KS Tęcza-Społem Kielce 119,0160000 86,00 135,0
    2 Szczepanik Dorota 69 TKKF Azory Kraków 117,2210000 82,20 130,0
    3 Foryś Urszula 65 TKKF Syrenka Warszawa 103,6647500 59,60 92,5
    4 Górecka Monika 88 UKS Nike Żagań 103,0860000 38,40 67,5
    5 Marciniak Agnieszka 81 MKS Tur Ryki 97,6267500 51,30 77,5
    6 Szostak Aleksandra 81 UKS Power-Kuźnik Chorzów 94,5035000 53,50 77,5
    7 Woźniak Adrianna 90 UKS Power-Kuźnik Chorzów 94,0355000 60,60 85,0
    8 Jurga Patrycja 82 KS Kobra-Jass Kościan 74,0280000 52,70 60,0
    9 Grycner Wioletta 74 TKKF Azory Kraków 73,7100000 58,70 65,0
    10 Ścigała Krystyna 75 MOSSIRF Relax Kamienna Góra 64,2840000 63,20 60,0
    11 Śliwińska Urszula 55 KS Tęcza-Społem Kielce 63,9980000 56,80 55,0
    12 Sygutowska Sabina 88 UKS Nike Żagań 63,0765000 44,30 45,0
    13 Kubik Estera 77 Terminatus Dąbrowa Górnicza 59,5697500 51,60 47,5
    14 Kura Monika 85 Terminatus Dąbrowa Górnicza 58,8300000 56,00 50,0
    15 Pawlicka Agnieszka 85 KS Tęcza-Społem Kielce 47,0287500 51,60 37,5
    16 Chrzanowska Renata 90 TKKF Azory Kraków 43,1112500 47,90 32,5
    17 Hermanowicz Urszula 83 AZS Politechnika Warszawska Warszawa 40,7582500 51,60 32,5
    18 Fellner Joanna 84 AZS Politechnika Warszawska Warszawa 38,8920000 49,40 30,0

    Kategoria open mężczyzn wg formuły Wilks’a (nieoficjalna)

    Lp. Nazwisko i imię / rocznik Klub Punkty Waga Wynik
    Wilks’a ciała kg
    1 Kołtoński Karol 83 TKKF Herkules Warszawa 170,7440000 99,50 280,0
    2 Winiarczyk Tomasz 78 KSS Black And White Ostrowiec Świętokrzyski 165,6705000 114,80 285,0
    3 Wegiera Jan 65 TSS Zakopane 164,6155000 82,10 245,0
    4 Laskowski Damian 80 Terminatus Dąbrowa Górnicza 160,6285000 94,40 257,5
    5 Bryniarski Oliwer 81 TKKF Azory Kraków 157,4772500 109,90 267,5
    6 Hadrysiak Mariusz 61 Tytan Kostrzyń 156,1645000 109,50 265,0
    7 Bożyczko Krzysztof 65 TKKF Azory Kraków 152,5750000 99,30 250,0
    8 Pracownik Paweł 73 MKS Tur Ryki 151,0530000 74,00 210,0
    9 Zakrzewski Mirosław 74 AKS Ilanka Rzepin 150,4750000 102,90 250,0
    10 Mus Rafał 64 UKS Power-Kuźnik Chorzów 149,9925000 123,40 262,5
    11 Nocek Grzegorz 73 KS Kobra-Jass Kościan 149,6460000 75,00 210,0
    12 Kozioł Maciej 65 UKS Power-Kuźnik Chorzów 146,1000000 112,60 250,0
    13 Palcowski Mariusz 82 UKS Unia Wąbrzeźno 145,6410000 81,00 215,0
    14 Wiejas Robert 77 KS Tęcza-Społem Kielce 144,1017500 124,10 252,5
    15 Obcowski Tomasz 79 UKS Power-Kuźnik Chorzów 143,7300000 89,90 225,0
    16 Gąsienica-Samek Stanisław 83 TSS Zakopane 141,7290000 81,50 210,0
    17 Włoch Arkadiusz 75 TKKF Azory Kraków 140,2800000 82,90 210,0
    18 Andrzejczak Tomasz 78 TKKF Raj Łódź 140,1400000 122,80 245,0
    19 Zakrzewski Krzysztof 77 AKS Ilanka Rzepin 139,4347500 98,30 227,5
    20 Młyński Piotr 82 MOKSiR Jastarnia 138,6965000 88,20 215,0
    21 Biernacki Radosław 73 UKS Power-Kuźnik Chorzów 138,6455000 129,60 245,0
    22 Mazur Robert 72 MOSSIRF Relax Kamienna Góra 138,3600000 118,60 240,0
    23 Drzymalski Karol 83 UKS Unia Wąbrzeźno 137,8487500 87,30 212,5
    24 Karpezo Robert 75 AKS Ilanka Rzepin 137,7600000 78,90 200,0
    25 Parkitny Dariusz 77 Terminatus Dąbrowa Górnicza 136,5400000 80,00 200,0
    26 Ludwikowski Rafal 79 TKKF Azory Kraków 135,7740000 74,70 190,0
    27 Juraszek Andrzej 77 MLKS Sudety Międzylesie 135,4710000 88,20 210,0
    28 Dybich Łukasz 78 UKS Plastyk Dąbrowa Górnicza 135,3800000 81,10 200,0
    29 Chrzanowski Tomasz 80 LZS Olszanka Pogorzela 134,7412500 59,80 157,5
    30 Ziemba Paweł 78 TKKF Śródmieście Legnica 134,0452500 97,00 217,5
    31 Murcha Dominik 79 KS Kobra-Jass Kościan 132,1920000 86,30 202,5
    32 Rasiński Roman 64 UKS Power-Kuźnik Chorzów 130,5040000 107,30 220,0
    33 Palczyński Marcin 78 TKKF Śródmieście Legnica 130,4940000 95,20 210,0
    34 Grycner Piotr 73 TKKF Azory Kraków 129,9080000 151,00 235,0
    35 Matys Sławomir 75 MKS Tur Ryki 127,5595000 107,20 215,0
    36 Górczyński Krzysztof 66 KS Społem Łódź 127,1135000 79,20 185,0
    37 Kozłowski Łukasz 85 AKS Ilanka Rzepin 126,6367500 78,00 182,5
    38 Pawlik Piotr 55 UKS Power-Kuźnik Chorzów 126,2910000 127,50 222,5
    39 Zbierski Juliusz 74 AKS Ilanka Rzepin 125,5830000 98,40 205,0
    40 Matyjasik Michał 80 Terminatus Dąbrowa Górnicza 124,9820000 127,00 220,0
    41 Brodecki Ernest 78 TKKF Azory Kraków 124,4000000 95,00 200,0
    42 Maskalewicz Jarosław 83 UKS Plastyk Dąbrowa Górnicza 123,3520000 73,10 170,0
    43 Zając Radosław 77 Terminatus Dąbrowa Górnicza 123,2122500 66,30 157,5
    44 Paff Piotr 71 UKS Power-Kuźnik Chorzów 123,2000000 138,10 220,0
    45 Fugiel Mirosław 55 TKKF Śródmieście Legnica 122,4930000 88,30 190,0
    46 Najder Marcin 75 AKS Ilanka Rzepin 119,2620000 73,50 165,0
    46 Wdowiński Krzysztof 66 MKS Power 2005 Nasielsk 119,2620000 98,80 195,0
    48 Biel Arkadiusz 81 MLKS Sudety Międzylesie 118,6845000 74,00 165,0
    49 Budzisz Marcin 84 MOKSiR Jastarnia 117,7800000 66,00 150,0
    50 Słomczewski Marcin 84 AKS Ilanka Rzepin 115,2730000 100,80 190,0
    51 Kula Adam 75 Terminatus Dąbrowa Górnicza 115,1292500 58,80 132,5
    52 Woźniczko Marcin 81 Terminatus Dąbrowa Górnicza 113,4335000 66,30 145,0
    53 Sobiechowski Wiesław 62 MOSSIRF Relax Kamienna Góra 112,8400000 131,80 200,0
    54 Kosendiak Wojciech 81 MLKS Sudety Międzylesie 111,4380000 96,00 180,0
    55 Jabłoński Daniel 87 KSS Black And White Ostrowiec Świętokrzyski 110,7450000 71,40 150,0
    56 Bem Dawid 86 LZS Olszanka Pogorzela 105,2000000 85,20 160,0
    57 Krzyżostaniak Rafał 89 KSS Black And White Ostrowiec Świętokrzyski 104,1420000 98,40 170,0
    58 Tamiłowski Kazimierz 48 UKS Unia Wąbrzeźno 102,9750000 79,30 150,0
    59 Pikor Mariusz 88 MOSSIRF Relax Kamienna Góra 102,3480000 60,00 120,0
    60 Jurkiewicz Piotr 66 MLKS Sudety Międzylesie 102,2980000 72,40 140,0
    61 Waleśkiewicz Marcin 78 MKS Power 2005 Nasielsk 100,4640000 93,10 160,0
    62 Hintzke Tomasz 90 MOKSiR Jastarnia 100,3470000 67,40 130,0
    63 Chrzanowski Roman 52 TKKF Azory Kraków 100,3005000 87,70 155,0
    64 Zachariasz Wojciech 65 LZS Olszanka Pogorzela 95,2340000 137,70 170,0
    65 Piwowar Krzysztof 55 TKKF Azory Kraków 95,2320000 106,20 160,0
    66 Sobolewski Daniel 81 MLKS Sudety Międzylesie 93,5280000 66,60 120,0
    67 Dziemidowicz Arkadiusz 87 AKS Ilanka Rzepin 78,6840000 85,60 120,0
    68 Cisak Józef 45 TKKF Azory Kraków 71,4450000 87,10 110,0

    www.powerlifting.pl
    Copyright © by Arkadiusz Znojek, Kielce, 2004
    Utworzono 2006-12-22
    Zaktualizowano:2006-12-23

    News’yKalendarzPrzepisyPoczątkującyZaawansowaniKlasyRekordy PolskiZawodyGaleriaSylwetkiWilksHistoriaDownloadLinkiO witrynie…20032004101112010203040506070809101112Przepisy - wersja internetowaZmiany przepisów 2006Dzienniczek treningowyNiezbędnik zawodnikaZanim wystartujeszPierwszy startSamouczek formuły Wilks’aSztuka bandażowaniaDoping w odżywkachNowe metody wykrywania dopinguaktualnearchiwalne1991Trójbój siłowyWyciskanie leżącTabela skróconaCertyfikaty rekordówRekordy archiwalneRekordy AkademickieBłędy? mejluj!MłodzicyJuniorzy młodsiJuniorzySeniorzyWeterani 40-49Weterani 50-59Weterani 60+MłodziczkiJuniorki młodszeJuniorkiSeniorkiWeteranki 40-49Weteranki 50+MężczyźniKobiety1981199719992003Trójbój siłowyWyciskanie leżącTabela skróconaMłodzicyJuniorzy młodsiJuniorzySeniorzyWeterani 40-49Weterani 50-59Weterani 60+MłodziczkiJuniorki młodszeJuniorkiSeniorkiWeteranki 40-49Weteranki 50+MężczyźniKobietyArchiwum19981999RegulaminyWynikiLista techniczna20032004200520062003 MŚJ w TS - Kościan2003 Kursokonferencja - Zakopane2003 MPJ, MPJm, PP w WL - Ryki - kobiety2003 MPJ, MPJm, PP w WL - Ryki - mężczyźni2003 MPM w TS - Puławy2004 AMŚląska w WL - Katowice2004 ME w TS - Nymburk2004 MEW w TS - Havirov2004 MP w WL - Pułtusk2004 MPJJm w WL - Warszawa2004 MŚJ w TS - Pretoria (RPA)2004 PP w WL - Werbkowice2004 MŚ w TS - Cape Town (RPA)2005 Badania naukowe w WL - AWF Katowice - zdjęcia2005 Badania naukowe w WL - AWF Katowice - filmy2005 Word Games - Dariusz Wszoła2005 Word Games - Jan Wegiela, WL2005 Word Games - Jan Wegiera, ciąg2005 Word Games - Jan Wegiera, ciąg22005 Word Games - Michał Wilk, przysiady2005 Word Games - Michał Wilk, wyciskanie2005 ME Kobiet w TS2006 MP w WL, Puławy - otwarcie i starty kobiet2006 MP w WL, Puławy - Justyna Kozdryk2006 MP w WL, Puławy - dalsze satrty kobiet2006 MP w WL, Puławy - kat.52-75 mężczyzn2006 MP w WL, Puławy - kat.82,5 mężczyzn2006 MP w WL, Puławy - kat.90 mężczyzn2006 MP w WL, Puławy - kat.125-125+ mężczyzn cz.12006 ME w TS, Prostejov,Czechy - otwarcie, zakończenie2006 ME w TS, Prostejov,Czechy - kobiety 44-522006 MPM w WL, Jastarnia2006 P Burmistrza, Praga-Południe w WL - kobiety2006 P Burmistrza, Praga-Południe w WL - mężczyźni2006 P Burmistrza, Praga-Południe w WL - dekoracja2006 Sylwia Łodzińska i Rafał Kobrzyński2006 Kursokonferencja PZFiTS - Cetniewo2006 Zagłębiowska Liga I rzut cz.12006 Zagłębiowska Liga I rzut cz.22006 PP w TS, Warszawa2006 Zagłębiowska Liga II rzut2006 Zagłębiowska Liga III rzut2006 Wilk mistrzem świata! cz.12006 Wilk mistrzem świata! cz.22006 Wilk mistrzem świata! cz.32006 Wilk mistrzem świata! cz.42006 Wilk mistrzem świata! cz.5Karol KopienkaDariusz KowalskiTomasz LenarciakMichał WilkGenezaTabelaInterpolacjaMała wagaDuża wagaArchiwalneTabela Schwartz’aTabela MaloneTrójbójPZKFiTSMedalePierwsze sprawdzianyRozwój na świeciePierwsze przepisyPrzepisy sędziowskieZmiany w przepisach 2006Organizacje międzynarodoweZwiązki sportoweAZS-yKlubyOsobyForumPrzegląd odnośnikówInne strony - daj znaćIPFEPFPolski ZKFiTSŚląski ZKTSiFAZS Uniwersytet ŁódzkiPolitechnika Śląska - GliwicePolitechnika WarszawskaKS Kobra-Jass - KościanTKKF Azory - KrakówZamek - KurzętnikGKS Cartusia - KartuzyBKS Stal - Bielsko-BiałaIlanka - RzepinTerminatus - Dąbrowa GórniczaPaweł PracownikBartek WirekBartosz Medoń - linki trójbojoweMichał Wilk, Kornel OleszewskiSportowe Forum DyskusyjneImperium SportuFBBKulturystykaPZKFiTSIlanka-RzepinKontakt

    komentarz autor: FineGuy December 23, 2006 @ 9:05 am

śledź komentarze przez RSS Adres trackback

Napisz komentarz