PowerGym

PowerGym
Sekcja Sportów Siłowych Terminatus
Staraj się być najlepszy, rób więcej, niz możesz, kochaj przyjaciól, mów prawdę, bądź wierny i szanuj swego ojca oraz matkę. Przestrzegaj tych zasad, będziesz panem samego siebie. Uczynią cię one silnym, napełnią nadzieją i wskażą ci drogę ku wielkosci.     -    Joe Weider

I Otwarte Mistrzostwa Zagłębia w WSL

22 Mar 2006

29 października 2005. w Dąbrowie Górniczej, w Szkole Podstawowej nr 3, zakończyły się I Otwarte Mistrzostwa Zagłębia w Wyciskaniu Sztangi Leżąc o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza.

W zawodach udział wzięło ponad siedemdziesięciu zawodników i zawodniczek z dwudziestu pięciu klubów. Głównym organizatorem zawodów był Dąbrowski Klub Karate - Siłownia „Terminatus”, przy współudziale Urzędu Miejskiego, Centrum Sporu i Rekreacji oraz Szkoły Podstawowej nr 3 w Dąbrowie Górniczej.

Najlepszym zawodnikiem Mistrzostw został Artur Rejek z Klubu Herkules Warszawa. Ceremonii otwarcia Mistrzostw dokonał Prezydent Dąbrowy Górniczej Jerzy Talkowski.

Galeria ZdjęćGaleria Zdjęć

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wagowych.

Kategoria open kobiet - seniorki

1.Szczepanik Dorota TKKF AZORY Kraków 100 kg - 93,11pkt
2.Pawlik Barbara POWER KUŹNIK Chorzów 85 kg - 75,36pkt
3.Łukasiewicz Agnieszka FITNES VIOLETTE Bydgoszcz 65 kg - 72,37pkt

Kategoria wagowa 52 kg mężczyźni

1. Kurczok Mateusz HERKULES Orzesze 80 kg
2. Kubusiak Dariusz POVER 2005 Nasielsk 75 kg

Kategoria wagowa 56 kg

1.Skrabarczyk Grzegorz POVER KUŹNIK Chorzów 95 kg
2. Konieczny Pawel TERMINATUS Dąbrowa Górnicza 70 kg

Kategoria wagowa 60 kg

1.Kula Adam TERMINATUS Dąbrowa Górnicza 105 kg

2.Herok Dariusz GKS PIERWSZY Chwałowice 102,5 kg
3.Luber Tomasz TKKF TYTAN Mysłowice 100,0 kg

Kategoria wagowa 67,5 kg

1.Latus Wawrzyniec POVER KUŹNIK Chorzów 150 kg
2.Cichoń Dariusz TERMINAUS Dąbrowa Górnicza 125 kg
3.Woźniczko Marcin TERMINATUS Dąbrowa Górnicza 125 kg
Kategoria wagowa 75,0 kg

1.Mroczkowski Mariusz SPOŁEM 140,0 kg
2. Suda Kamil POVER KUŹNIK Chorzów 137,5 kg
3. Woźniak Tomasz TERMINAUS Dąbrowa Górnicza 132,5 kg

Kategori wagowa 82,5 kg

1. Dybich Łukasz TERMINATUS Dąbrowa Górnicza 160 kg

2. Adamski Andrzej APOLLO Jaworzno 152,5 kg
3. Wartak Mateusz TERMINATUS Dąbrowa Górnicza 142,5 kg

Kategoria wagowa 90,0 kg

1. Obcowski Tomasz POVER KUŹNIK Chorzów 180 kg
2. Janiak Tadeusz K.S. SPOŁEM Łódź 170 kg
3. Wichrowski Michał BROJAN Jaworzno 162,5 kg

Kategoria wagowa 100,0 kg

1. Laskowski Damian TERMINATUS Dąbrowa Górnicza 205 kg

2. Kaszowski Arkadiusz EURO GYM Jaworzno 170 kg
3. Jeleń Dawid TKKF AZORY Kraków 170 kg

Kategoria wagowa 110,0 kg

1. Balner Sebastian EURO GYM Jaworzno 200 kg
2. Hadrysiak Mariusz TYTAN Kostrzyn 190 kg
3. Kędzia Dariusz UKS KAM Bełchatów 182,5 kg

Kategoria wagowa 125 kg

1. Rejek Artur HERKULES Warszawa 220 kg
2. Wdowiński Dariusz POVER 2005 Nasielsk 180 kg
3.Lendo Andrzej TERMINATUS Dąbrowa Górnicza 170 kg

Kategoria wagowa +125 kg

1. Matyjasik Michał TERMINATUS Dąbrowa Górnicza 170 kg
2. Andryszek Krzysztof TYTAN Łódź 162,5 kg
3. Bartnik Lucjan POVER KUŹNIK Chorzów 155 kg
Kategoria open młodzików ( 14-18 lat)

1. Kaszowski Arkadiusz EURO GYM Jaworzno 170 kg - 106,09 pkt
2. Jeleń Dawid TKKF AZORY Kraków 170 kg - 105,34 pkt
3. Krawczyk Piotr POVER KUŹNIK Chorzów 145 kg - 94,90 pkt

Kategoria open juniorów młodszych ( 19 - 20 lat)

1. Wichrowski Michał BRAJEN Jaworzno 162,5 kg - 105,86 pkt
2. Suda Kamil POVER KUŹNIK Chorzów 137,5 kg - 99,28 pkt
3. Michałowski Łukasz TYTAN Ostrołęka 150,0 kg - 98,68 pkt

Kategoria open juniorow (21- 23 lat) - 8 zawodników

1. Mroczkowski Marcin SPOŁEM Łódź 140 kg - 100,22 pkt
2. Słapa Piotr AZS Politechnika Śląska 152,5 kg - 96,15 pkt
3. Wartak Mateusz TERMINATUS Dąbrowa Górnicza 142,5 kg - 95,46 pkt

Kategoria open seniorow ( 24 - 49 lat)

1. Rejek Artur HERKULES Warszawa 220 kg-127,40 pkt
2. Laskowski Damian TERMINATUS Dąbrowa Górnicza 205 kg-126,40 pkt
3.Balner Sebastian EURO GYM Jaworzno 200 kg-121,62 pkt

Kategoria open weteranów (40-49 lat)

1. Handrysiak Mariusz TYTAN Kostrzyn 190 kg-112,29 pkt
2. Janiak Tadeusz SPOŁEM Łódź 170 kg-111,11 pkt
3. Wdowiński Dariusz POWER 2005 Nasielsk 180 kg - 103,35 pkt

Kategoria open weterani +50 lat

1.Zdrojewski Henryk TERMINATUS Dąbrowa Górnicza 155 kg - 99,40 pkt
2. Podmokły Mieczysław RELAX Tychy 152,5 kg - 92,81 pkt
3. Mentel Stanisław OFI Dąbrowa Górnicza 140,0 kg - 91,26 pkt
Klasyfikacja drużynowa:

1.Terminatus Dąbrowa Górnicza - 82 pkt
2. POVER Kuźnik Chorzów- 72 pkt
3. Euro Gym Jaworzno - 27 pkt
4. Społem Łódź - 21 pkt
5. POVER 2005 Nasielsk - 21 pkt
6.TKKF AZORY Kraków - 20 pkt

Brak komentarzy »

brak komentarzy.

śledź komentarze przez RSS Adres trackback

Napisz komentarz